Згода на обробку персональних даних

Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» я, реєструючись на цьому сайті та/або відправляючи повідомлення через цей сайт, добровільно надаю згоду на обробку Філією ПАТ «Яготинський маслозавод» «Яготинське для дітей», що знаходиться за адресою: Україна, Київська область, Згурівський район, смт. Згурівка, вул. Коцюбинського, буд. 6 (надалі — Компанія) наданих мною персональних даних (надалі — персональні дані), зокрема наступних даних (повністю або частково):

 • Ім’я, дата народження, контактний номер телефону, e-mail, адреса проживання.
 • Фото та відео зображення.
 • Особиста інформація про себе та членів своєї родини.

Персональні дані обробляються з метою ідентифікації власника облікового запису для участі в акціях, конкурсах та інших заохочувальних заходах, які проводить Компанія, ідентифікації користувача/заявника для реагування на звернення, з метою удосконалення якості продукції, що виробляє Філія ПАТ «Яготинський маслозавод» «Яготинське для дітей», з метою проведення досліджень з якості продукції, що виробляє Компанія, сервісу, захисту прав споживачів, для обслуговування клієнтів при зверненнях до Філії ПАТ «Яготинський маслозавод» «Яготинське для дітей».

Для виконання вищевказаної мети Персональні дані можуть оброблятися та передаватися для обробки третім особам. Дана мною згода на обробку моїх персональних даних не вимагає здійснення Компанією, повідомлень про передачу мої персональних даних третім особам відповідно до статті 21 Закону України «Про захист персональних даних».

Згода на обробку Персональних даних надається на умовах, зазначених вище, на строк 10 років. У випадку, якщо чинним законодавством України встановлено інший (більш тривалий) строк зберігання документів, що містять Персональні дані, цим надаю свою безумовну згоду на оброку персональних даних протягом такого строку.

Цим також підтверджую, що я отримав(ла) повідомлення про включення Персональних даних до бази персональних даних «Клієнти», володільцем якої є Компанія з вищевказаною метою та повідомлений(а) про мої права, передбачені статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних», у зв’язку з включенням Персональних даних до вищезазначеної бази персональних даних Компанії.

Повідомлення про права суб’єкта персональних даних

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» я повідомлений(а) про мої права у зв’язку з включенням наданих мною персональних даних до бази персональних даних «Клієнти», володільцем якої є Філія ПАТ «Яготинський маслозавод» «Яготинське для дітей», що знаходиться за адресою: Україна, Київська область, Згурівський район, смт. Згурівка, вул. Коцюбинського, буд. 6, зокрема наступні права:

 1. знати про місцезнаходження бази персональних даних, яка містить його персональні дані, її призначення та найменування, місцезнаходження та / або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
 2. отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
 3. на доступ до своїх персональних даних;
 4. отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи зберігаються його персональні дані у відповідній базі персональних даних, а також отримувати зміст його персональних даних, які зберігаються;
 5. пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
 6. пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
 7. на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
 8. звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до органів державної влади та посадових осіб, до повноважень яких належить забезпечення захисту персональних даних, або до суду;
 9. застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
 10. вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
 11. відкликати згоду на обробку персональних даних;
 12. знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
 13. на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Філія ПАТ «Яготинський маслозавод» «Яготинське для дітей» зобов’язується обробляти персональні дані в суворій відповідності до чинного законодавства України про захист персональних даних.

Відкликання згоди на обробку Персональних даних може бути здійснене шляхом направлення суб’єктом персональних даних відповідного розпорядження в простій письмовій формі на адресу Компанії: 07600, Україна, Київська область, Згурівський район, смт. Згурівка, вул. Коцюбинського, буд. 6. При цьому клієнт згоден з тим, що такий відклик може спричинити наступні наслідки:

 • Відмову у взаємодії із клієнтом, якщо така взаємодія не може бути виконана без необхідності в обробці персональних даних клієнта.
 • Відмову у задоволенні звернення користувача/заявника суб’єкта персональних даних, в разі неможливості його супроводу та підтримки без обробки персональних даних клієнта.